Laminátové podlahyQUICK STEP

Výrobcem těchto podlah je Belgická společnost UNILIN FLOOR N. V. Podlahy patří k absolutní světové špičce v nabídce dezénů, nabídce příslušenství k podlahám, množství inovací a hlavně nekompromisní kvalitě všech svých výrobků. Patentovaný zámkový systém  UNICLIC vyvinutý touto společnosti je zatím bezkonkurenční a využívají jej nejlepší světoví výrobci laminátových a dřevěných podlah.

Tyto podlahy patří k stěžejní nabídce naší firmy, proto Vám zde chceme podrobněji prezentovat jak laminátový, tak i dřevěný program této

firmy včetně doplňků.

Balterio

Významný Belgický výrobce SPANOLUX NV. Balterio lsou kvalitní  podlahy opatřené zámkem Click xpress ®. Velký výběr vzorů, vysoká úroveň kvality zpracování a přijatelná cena jsou hlavními důvody, proč si zvolit právě tuto podlahu.

Meister

Německý výrobce velmi širokého sortimentu podlahovin.  Patří mezi  nejlepší i v rozvoji technologií, první na světě zavádí přímý tisk dezénu na HDF desku. Velmi široká nabídka vzorů a kvalitativních tříd s patentovaným zámkem UNICLIC.

Vitex

Další z Německých výrobců kvalitních podlah,  pužívá vlastní zámkový systém a snaží se

nabídnout hlavně exotičtější vzory a struktůry povrchu. Jako u ostatních dobrých značek lze najít v sortimentu jak podlahy pro byty, tak i pro komerční sektor.

Německý výrobce laminátových a dřevěných podlah. Používá vlastní zámkový systém, nabízí širokou paletu vzorů a doplňků. V posledních letech došlo k poklesu prestiže laminátů této značky mezi profesionály i zákazníky  neboť firma prodává své výrobky prostřednictvím hypermarketů.

Parador

     Další výrobci, jejichž podlahy najdete v naší vzorkovně jsou KRONO, FORTE, Alsafloor, EPI a EGGER.